_______________________________________________________

18.4.2012

FC VIZOVICE – TICHOV 2:3 (2:1)

Po nevydařeném prvním jarním utkání zavítal Tichov na hřiště Zádveřic, kde svoje domácí utkání hraje celek FC Vizovice. Ač byli hosté oslabení o některé hráče základní sestavy, začali lépe, když po čtvrt hodině hry po centru Davida Ščuglíka skóroval Lukáš Bařinka a otevřel účet utkání. Poté, co následnou velkou šanci spálil Ščuglík, převzaly otěže utkání Vizovice s několika zkušenými hráči v sestavě a mužstvo Tichova zavalili sprškou gólových šancí. Jednu z nich využil ve 27. minutě Mojžíš. To však nebylo vše a domácí povzbuzeni vyrovnávací brankou ve 35. minutě otočili skóre na svou stranu opět zásluhou Mojžíše. Po velkém přestávkovém mytí hlav však Tichov navázal na hru ze začátku utkání a to se mu vyplatilo. Po necelé hodině hry vyrovnal s přispěním obrany domácích hostující Ivan Palík st. Vizovice viditelně znervózněly a hosté toho po hrubé chybě domácího obránce využili. David Ščuglík získal v souboji míč, jehož se zmocnil tichovský Dorničák, který rozhodl čtvrt hodiny před koncem o výhře hostů.

Branky: Mojžíš 2 – Bařinka L., Palík I. st., Dorničák.
Rozhodčí: Vyoral. 40 diváků.
Tichov: Maniš Josef – Palík Ivan ml. (20. Bařinka M.), Ščuglík M., Kořenek (80. Bělaška), Sochora – Ščuglík D., Maniš Jan, Palík Ivan st., Hrdlička – Bařinka L., Dorničák.
Trenér: Baďura.
_____________________________________________________________________________________

19.10.2011

TICHOV – HORNÍ LHOTA 2:3 (2:1)

Tichov se chtěl v posledním domácím utkání podzimu rozloučit s věrnými fanoušky výhrou a zmírnit jejich smutek z předchozích svou smolných porážek. Domácí sice postrádali řadu hráčů a na lavičce neseděl ani jeden náhradník, přesto začali ofenzivně a byla výsledkem střela Hrdličky do břevna. Ve 20. minutě se po přímém kopu Miroslava Ščuglíka ukázkově zavěsil do vzduchu Ivan Palík st. a krásnou hlavičkou do šibenice nedal brankáři hostí šanci. Vedení domácích však netrvalo dlouho. Ve 25. minutě se po tečovaném a odraženém balonu dostal před brankáře domácích osamocený Lysý a z úhlu přizemní střelou srovnal. Tichov se však oklepal a po nedorozumění lhotské obrany si za ní zaběhl David Ščuglík a lobem poslal domácí opět do vedení. Hostující brankář se při zákroku navíc zranil a musel střídat. Jeho náhradník udržel čisté konto a výraznou měrou přispěl k obratu. Domácí se zase dopustili dvou hrubých chyb v obraně, které zaplatili dvěma góly Hlavičky.

Branky: Palík st., Ščuglík – Hlavička 2, Lysý.
Rozhodčí: Ptáček, 60 diváků.
Tichov: Maniš Josef – Bělaška, Ščuglík M., Kořenek, Palík Ivan ml. – Ščuglík D., Palík Ivan st., Maniš Jan, Hrdlička – Bařinka L., Dorničák.

7.10.2011

TICHOV – JESTŘABÍ 2:3 (1:1)

Dopolední utkání začalo z obou stran aktivně, avšak obrany obou mužstev hrály pozorně až do 15. minuty, kdy domácí David Ščuglík poslal českou uličkou do sóla Dorničáka, který ale přestřelil. Hosté se snažili oplatit stejnou mincí, jejich pokusy však míjely cíl. Účet zápasu otevřel ve 25. minutě tichovský Ščuglík střelou z 18 metrů k tyči.

Domácí ožili, jenže další šance neproměnili. Naopak po nepovedeném odkopu domácího brankáře Stružky se míč dostal k Spáčilovi, jenž se štěstím vyrovnal. Stružka se při zákroku zranil a krátce po pauze byl vystřídán. Mezi tyče musel střídající hráč Maniš. Tento moment ovlivnil celý zápas, hned za pět minut Maniš inkasoval po hlavičce Kolínka.

Třetí ránu zasadil otřesenému Tichovu opět Kolínek po nedorozumění obrany s brankářem. Domácí se vrhli do útoku a po nevyužité šanci L. Bařinky snížil v 85. minutě Ivan Palík starší. Více však Tichovští nestihli, a tak si hosté se štěstím odvezli tři body.
Branky: Ščuglík D., Palík I. – Kolínek 2, Spáčil.
Rozhodčí: Měřička, 70 diváků.
Tichov: Stružka (50. Maniš J.) – Palík Ivan ml., Ščuglík M., Hrdlička, Sochora – Ščuglík D., Palík Ivan st. Bařinka L., Bařinka M.- Baďura, Dorničák.
Jestřabí: Hudek – Vápeník, Králík, Častula, Juřenčák – Hnilo, Floreš, Spáčil, Kolínek – Kořínek, Vaculík.

29.9.2011

DIVNICE – TICHOV 1:3 (1:1)

Po krátkém a rozpačitém začátku se do první šance dostal hostující Dorničák, z úhlu však těsně minul. Domácí se snažili oplácet stejnou mincí, brankář Stružka však byl vždy na svém místě. Skóre otevřel Tichov. David Ščuglík centrem za obranu vysunul Martina Bařinku, který tváří v tvář nedal domácímu brankáři umístěnou ranou šanci. Divničtí poté přidali na důrazu a více útočili, Tichov se stáhl a hrozil protiútoky, které však neproměňoval. Ve 35. minutě přišel pro hosty trest a Fusek po hezké přihrávce spoluhráče srovnal. Po změně stran se snažili domácí marně strhnout vítězství na svoji stranu. Hosté byli úspěšnější, přímý kop Miroslava Ščuglíka poslal do sítě nekrytý Ivan Palíka starší. Divnice opět přidala na bojovnosti a vyrovnání viselo ve vzduchu. Jenže gól padl opět na druhé straně, deset minut před koncem stál na konci brejku Lukáš Bařinka, který po zmatcích domácí obrany střílel do prázdné brány. Tichov se tak bodově dotáhl na svého soupeře.

Branky: Fusek – Bařinka M., Bařinka L., Palík.
Rozhodčí: Zavadil, 40 diváků.
Tichov: Stružka,Palík Ivan ml., Ščuglík M., Hrdlička, Sochora,Ščuglík D., Baďura, Palík Ivan st., Bařinka L.Bařinka M., Dorničák
Střídali: Miska, Bělaška.

21.9.2011

TICHOV – ŠANOV 2:1 (1:0)

Na hřiště Tichova zavítal papírový favorit ze Šanova. Po vlažném začátku se osmělili domácí a svou mírnou převahu zužitkovali v 10. minutě ve vedoucí gól. Po centru Davida Ščuglíka a následné chybě hostujícího brankáře se prosadil Stružka. Hosty branka zaskočila a do pauzy se už skóre nezměnilo. Druhý poločas zahájil Šanov náporem, který však byl neplodný. Naopak po jednom z protiútoků Bařinka zvýšil hlavou na 2:0. Šanov se nevzdal, vynutil si penaltu, kterou však Kročil neproměnil. Stejný hráč se poté přece jen prosadil, na vítězství Tichova se ale nic nezměnilo.

Branky: Stružka, Bařinka – Kročil
Rozhodčí: Kop, 50 diváků.
Tichov: Maniš Josef,Palík Ivan ml., Ščuglík M., Hrdlička, Sochora,Ščuglík D., Maniš Jan, Palík Ivan st., Bařinka, Stružka, Dorničák.